Кошик
1138 відгуків

Шановні відвідувачі та клієнти! Ми працюємо, та обов'язково відповімо в робочий час.

вул. Донська 4, Київ, Україна
+380 (95) 629-39-26
+380 (67) 991-31-65
Запчастини до котлів

Триходові клапани

В каталозі можна знайти і купити: триходовий клапан, сервопривід триходового клапана, повний привід, лінійний кроковий двигун, 3-ходовий клапан і запчастини опалювального газового і електричного котла. Запасти та триходові клапани від виробників Vaillant, Viessmann, Ariston, Saunier Duval, Protherm, Ferroli, Chaffoteaux, Sime, Baxi, Navien, Westen, Fondital. Виберіть каталог з виробнику і знайдіть необхідну запчастину. Триходовий клапан - це клапан перемикання або змішування теплоносія в один потік, зазвичай це перемикання потоку з системи опалення на гаряче водно постачання і навпаки.

 

Триходовий клапан (3-х ходовий клапан) ― це запчастина без якої неможливе функціонування 2ух контурного опалювального котла, клапан необхідний для перемикання або змішування двох різних водних потоків в один загальний потік ― це основна робота триходового клапана.У групі представлений триходовий клапан від котлів Vaillant, Viessmann, Ariston, Saunier Duval, Fondital, Protherm, Ferroli, Chaffoteaux, Sime, Baxi, Navien, Westen. 

Трехходовой клапан отопительного котла устанавливается в двухконтурных газовых котлах, а также твердотопливных котлах, основная функция и назначение переключение с отопления в режим ГВС, за переключения клапана отвечает сервопривод (электродвигатель) встроенный в корпус клапана. Сервопривод трехходового клапана управляться платой управления. Корпус 3х ходового клапана выполнен из пластика или латуни, в клапана есть шток с мембраной, прокладки и сальники картриджа. Трехходовой клапан (кран)  от разного производителя может отличаться принципом работы – це гідравлічний, робота клапана за рахунок тиску води, і електричне – це робота через сервопривід. У газових двоконтурних котлах в основному використовується клапан з сервоприводом. Основна несправність триходового клапана пов'язана з попаданням води в корпус клапана і на сервопривід, відбувається окислення і замикання електродвигуна. При поломці іноді досить замінити тільки сервопривід, але не всі виробники  дають можливість придбати сервопривід окремо, найчастіше сервопривід продається як одна запчастина – триходовий клапан у зборі. Картридж триходового клапана практично завжди можна придбати окремо – його ще називають ремкомплект триходового клапана. Основні виробники триходових клапанів завод Elbi і Bitron, з клапана використовуються у відомих котлах Ariston, Baxi, Westen, Beretta, Fondital, Vaillant, Protherm та ін.. Інтернет-магазин “Remise”- пропонуємо купити тільки оригінальні запчастини та триходові клапани до газових котлів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner