Кошик
1135 відгуків

Шановні відвідувачі та клієнти! Ми працюємо, та обов'язково відповімо в робочий час.

вул. Донська 4, Київ, Україна
+380 (95) 629-39-26
+380 (67) 991-31-65
Запчастини до котлів

Плати керування

Плати керування газовими котлами, дисплівами та блоками керування газовими газами котлов

Плата управління газового оздоровчого котла є однією з головних частин запчастин котла без якої неможливо повністю функціонувати або часткова працездатність озвучення обладнання, плата є електронним механізмом котла, яку часто називають платою блоком керування Котла, в яких можуть знаходитися або встановлювати інші запчастини, мікроплати. Кожна плата управління розроблена під конкретну модель котла, тому потрібно знати виробника і модель обладнання. У каталозі показано платежі керування:

Оптимізуйте управління газовим котлом за допомогою високоякісних плат управління! Наші продукти забезпечують точний та надійний контроль над роботою котла, дозволяючи економити енергію та покращувати ефективність. З нашими платами управління, ви можете бути впевнені у безпеці вашого котла та максимальної економії часу та коштів. Не пропустіть шанс оптимізувати керування газовим котлом – замовте нашу плату управління вже зараз!

Запчастини в інтернет магазині Remise завжди оригінальні з заводів виробників обладнання і мають гарантію, наші Деякі частини не дорогі і не складні в обміні. Плата управління котлом - Керує всіма функціями роботи та налаштуваннями, виконує всі функції безпеки. Плата дисплею слугує для індикації роботи приладу, показу температури, тиску, служби функцій, інформування про помилки. Блок керування - це плата управління поміщена в пластиковому корпусі з можливістю з'єднання додаткових функцій котла. У разі виходу з ладу цієї частини ми рекомендуємо виготовляти заміну на нову зап'ястку, тому що після ремонту платежу управління не можна гарантувати безпеку її роботи. Плата котла буває: плата з дисплеїм і без дисплея, дисплеєм проіснує графічну або текстову інформацію котла і служить для його налаштування. Дисплей це мікроплата з екраном невеликого розміру, з сенсорним керуванням або кнопками керування. В магазині remise.com.ua продаються плати, дисплеї і блок управління котлом. Плату управління можуть також називати контролером управління котлом, електронна плата, плата розпалюва, плата індикації, плата мікропроцесорна плата.

За допомогою плато управління котлом здійснюються всі операції, пов’язані з процесами нагрівання, відображенням температури та режимів роботи на рідкокристалічних дисплеїв. На конденсаційних котлах електрична плата котла може змінювати частоту обертання вентилятора в залежності від умов роботи котла і конфігурації димару. Зміна частоти обертів відбувається за рахунок частотного регулювання та контролю за споживанням димових газів. Дисплей LCD демонструє стан працездатності котла і повідомляє інформацію на табло. Електронний блок управління знаходиться на відкидній панелі під пластиковою кришкою. За допомогою цієї деталі здійснюється взаємодія і контроль за всіма електричними та електронними компонентами котла.

Електронна плата дисплею (інкаційна) встановлена під центральною електронною платою. Вона слугує для обміну даними між кінцевим користувачем і котлом, надає вам змогу змінювати робочі параметри, інформувати користувача про робочий стан (світові індикатори), а також повідомити про помилки, якщо такі виникають, за допомогою показу на дисплеї цифрового коду.

Несправність сенсорів, будь-які збої, засмічення або відмова в роботі звукового апарату постійно контролюються електроникою. Якщо у вас виникають проблеми з блокуванням контролера, програма спробує повідомити користувача про помилку на дисплеї та червоною лампкою блокування

      У категорії представлено запчастини газових і електричних котлів, такі, як плата котла, блок управління котла, автоматика котла, дисплей, плата управління котла. У розділах категорії з бренду можна знайти запчастини для Vaillant (Вайлант), Viessmann (Висман), Aristonton (Арістон), Saunier Duval (Сіньор Дюваль), Protherm (Протерм), Ferroli (Феролі), Chaffoteaux (Шафуто), Sime (Сим), Baxi (Баксі, Navien (Нав’яві), Westen (Вестне), Foital (Фонталі), Noaloda (Фафріда). Підбір плати можна зробити по виробнику і моделі котла. За телефоном (0195) 629-39-26 інтернет-магазин "Remise" можна отримати консультацію і оформити замовлення, купити за вигідною ціною з доставкою до вашого міста. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner