Кошик
1154 відгуків

Шановні відвідувачі та клієнти! Ми працюємо, та обов'язково відповімо в робочий час.

вул. Донська 4, Київ, Україна
+380 (95) 629-39-26
+380 (67) 991-31-65
Запчастини до котлів

Про нас

Інтернет-магазин "REMISE" на сьогоднішній день є популярним і зручним магазином запчастин для газових і електричних котлів і колонок в Україні.

Продаж запчастин для газових, твердопаливних, електричних котлів і колонок. Тільки оригінальні запчастини від постачальників заводу виробника обладнання.

Запчастини для газових котлів та колонок

 

Допоможемо підібрати і вибрати!

   Завдання нашого інтернет-магазину полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібну запчастину, а й у тому, щоб інформувати і консультувати покупця. Для цього ми намагаємося максимально надавати інформацію про товар, запчастину та її заміну, застерегти від купівлі підробок і неоригінальних запчастин. 
   Нашою метою і основоположним принципом в роботі є задоволеність клієнтів - як роздрібних покупців, так і сервісних організацій. Ми прагнемо надати Вам максимум корисної інформації про продавані запчастини і товари, кваліфіковано робити підбір. Сайт remise.com.ua забезпечений простими інструментами підбору запчастин за виробником і моделлю опалювального котла.
   Всі товари в інтернет-магазині Реміс продаються з доставкою. Про доставку ви можете дізнатися в розділі доставка. Є можливість оплатити своє замовлення кількома способами. Ми приймаємо: готівкову оплату, безготівковий переказ.

Всі товари в нашому магазині супроводжуються гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційні запчастини без гарантії. В кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження приносить головний біль і для продавця, і для покупця.

Інформація про компанію

Назва:
"Remise.com.ua" запчастини для котлів та колонок
Тип компанії:
Торгова компанія

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner