Кошик
1153 відгуків

Шановні відвідувачі та клієнти! Ми працюємо, та обов'язково відповімо в робочий час.

вул. Донська 4, Київ, Україна
+380 (95) 629-39-26
+380 (67) 991-31-65
Запчастини до котлів

Теплообмінники

У цій групі представлені наступні запчастини до опалювальних котлів: теплообмінник, первинний теплообмінник , вторинний теплообмінник, основний теплообмінник, бітермічний теплообмінник опалювального котла. Тут ви знайдете запчастини теплообмінник від виробників Vaillant, Viessmann, Ariston, Saunier Duval, Protherm, Ferroli, Chaffoteaux, Sime, Baxi, Navien, Westen, Fondital.

При купівлі теплообмінника завжди потрібно знати модель котла, т. к. від моделі залежить те якими теплообмінниками укомплектований газовий котел. Двоконтурні котли, в яких встановлені два теплообмінника - це котли з первинним і вторинним теплообмінником. Котел, який працює з одним теплообмінником для системи опалення та гвп – це бітермічний теплообмінник. В одноконтурних котлах, які працюють тільки на систему опалення встановлюється один первинний теплообмінник (монотермічний).

  Теплообмінник в опалювальному котлі є основним компонентам, що виконує функцію нагрівання теплоносія. У традиційних навісних газових котлах встановлені в основному теплообмінники з нержавіючої сталі, але також бувати теплообмінник чавунні, мідні і сталеві. Теплообмінники бувають: первинні (основний), вторинні (пластинчастий) і битермические. 
  Первинний або основний теплообмінник – це теплообмінник, який відповідає за підігрів води в системі опалення, виготовляється в основному з міді і встановлюється над пальником газового котла. 
Вторинний або пластинчастий теплообмінник, також служить для нагріву теплоносія, але тільки в системі гарячого водопостачання (ГВП), виготовляється з нержавіючої сталі і виглядає у вигляді з'єднаних між собою пластин. 
  Основна перевага пластинчастих теплообмінників на відміну від битермических полягає в прохідності теплоносія всередині трубок теплообмінника, що перешкоджає засміченню стінок теплообмінника і його поломки. Недоліком є час, який необхідно для підігріву теплоносія т. к. бітермічний теплообмінник нагріває воду швидше. 
  Бітермічний теплообмінник – це теплообмінник нагріває теплоносій для системи опалення та системи гарячого водопостачання (ГВП). В основі цього теплообмінника є така особливість як «труба в трубі», По зовнішній трубці теплообмінника проходить підігріта вода для системи опалення, а по внутрішній трубці для системи ГВП. Биотермический теплообмінник зазвичай виготовляється з міді, розташований в котлі над пальником. Перевага це теплообмінника в швидкому нагріванні води для системи ГВП, а недоліком є швидке засмічення тонких трубок. 
  Основные неисправности теплообменника являются: плохо греет воду, течет, теплоноситель в теплообменнике закипает. Основной причиной этому служит: несвоевременный ремонт и техническое обслуживание газового котла, отсутствие водоподготовки, плохое качество теплоносителя, перегрев, отложение на стенках теплообменника, срок эксплуатации. Своевременное техническое обслуживание и промывка теплообменника по назначению техническим специалистом служит защитой от неисправностей.  В случае неисправности теплообменника мы рекомендуем производить замену на новый, т.к. срок службы у восстановленного теплообменника в 2-4 раза меньше чем у нового. 
  В интернет-магазине «Remise», в разделе теплообменник можно выбрать производителя модели котла и найти необходимый теплообменник по модели котла с описанием. В случае, если у вас не получается найти необходимую запчасть вы всегда можете проконсультировать у менеджера магазина. Вы можете воспользоваться разделом «подбор запчастей», чтобы самостоятельно найти необходимо запчасть для конкретной модели. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner