Кошик
293 відгуків
Київул. Донская 4
+380(95)629-39-26
+380(67)991-31-65
Интернет-магазин Remise

Каталог запчастин Ariston

У розділі представлений перелік опалювального обладнання Ariston, каталог запчастин з схемами і артикулами.

У розділі представлені запчастини для навісних, підлогових, конденсаційних, однокоторых і двоконтурних, димохідних і турбованих газові котлів. До певної моделі опалювального котла на сторінці товару, можна знайти і купити такі запчастини як: плата керування, насос, теплообмінник, вентилятор, датчики, реле, мембрани, клапана, трубки, крани. 

  Газовий котел як будь-яка техніка може вийти з ладу, внаслідок поломки запчастини, неправильно установки або експлуатації. Кожен газовий котел має функції безпеки з системою тестування несправності, у випадку поломки котел виводить на дисплей номер коду помилки за якою можна діагностувати точну несправність. Діагностику та ремонт газового котла краще довірити кваліфікованого фахівця сервісного центру.
  Запчастини Ariston (Арістон): плата управління – управляє і контролює всіма функціями котла, відображає режими стану котла, помилки, інформує про несправності; кран підживлення – кран або клапан, який відповідає за наповнення системи опалення теплоносієм для досягнення необхідного робочого тиску котла; вентилятор – створює примусовий потік повітря необхідний для роботи котла і відводу продуктів згоряння; теплообмінник – необхідний для нагріву теплоносія і передачі тепла; насос – необхідний для виконання циркуляції води в системі опалення та гвп; газовий клапан - подає і контролює подачу газу в камеру згоряння; триходовий клапан – служить для перемикання роботи котла до системи опалення на систему гарячого водопостачання; датчик реле виконують функції контролю, вимірювання та безпеки котла. При купівлі та підборі запчастин необхідно знати марку виробника котла, потужність котла, модель-версію, іноді серійний номер котла. Підбір запчастин здійснюється строго по моделі котла, т. к. маркування та позначення на самій запчастини завжди можуть відрізнятися від заводу виробника і дати його виробництва.
  В інтернет-магазин «Remise» ви знайдете великий асортимент запчастин для газових котлів і колонок Ariston, ми продаємо та доставляємо запасти по всій території України, такі запчастини як: електрод розпалу або іонізації, пресостат, вторинний або первинний теплообмінник, вентилятор, плата управління та плата дисплея, насос, водянной блок, мембрана, ручки управління, газовий клапан, газовий блок, блок розпалу, мембранний розширювальний бак, сальники та прокладки, датчик тиску, датчик протоку, датчик димових газів, аквасенсор, гидроузел и другие гидравлические комплектующие. На запчасти действует гарантия 6 месяцев, при доставке запчасти будут надежно упакованы. Если у вас возникли сложности при подборе, проконсультируйтесь с менеджером магазина по телефону (095)629-39-26 или по форме обратной связи на сайте.