Кошик
257 відгуків
Київул. Донская 4
+380(95)629-39-26
+380(67)991-31-65
Интернет-магазин Remise

Підбір запчастин

Як зробити підбір запчастини для котла або колонки- ?
вибрати каталог запчастин
Вибрати каталог запчастин
 
запчастини по моделі котла
Виберіть модель обладнання
 
дізнатися ціну на запчастину
Дізнатися ціну

Підбір запчастин по каталогу. Запчастини для газового, електричного і твердопаливного опалювального котла. Запчастини для газових колонок, водонагрівачів бойлерів.

1 2

В інтернет-магазині "Remise", ви можете самостійно підібрати, вибрати, придбати необхідну запчастину для опалювального котла або колонки відомих виробників: Ariston, Protherm, Vaillant, Fondital, Saunier Duval, Viessmann, NovaFlorida, Sime, Baxi, Westen. 

Як зробити підбір запчастини для котла або колонки- ?
вибрати каталог запчастин
Вибрати каталог запчастин
виберіть каталог виробника обладнання: Ariston, Vaillant, Ferroli, Viesmann та ін
 
запчастини по моделі котла
Виберіть модель обладнання
знайдете в списку модель котла або колонки, зайти в товар.
 
дізнатися ціну на запчастина
Дізнатися ціну
в таблиці знайти необхідну запчастину по назві або артикулу і натиснути "дізнатися ціну" запчастини.

 

В каталозі підбору запчастин представлені запчастини по моделі і типу газового обладнання, а саме торгової марки газового котла або колонки і модель. При купівлі запчастин дуже важливо знати для якої моделі вони необхідні, оскільки обладнання від одного виробника відрізняється комплектуючими для певного типу котла або колонки. Тут представлені запчастини для Ariston, Viessmann, Vaillant, Ferroli, Junkers, Fondital, Saunier Duval, Sime, Westen, для кожної моделі з повним описом запчастин. Всі запчастини і комплектуючі представлені магазином Remise є оригінальними. Основні запчастини до газового котла або колонки - це теплообмінник, плата управління, вентилятор, газовий клапан, триходовий клапан, насос і різні датчики, реле, клапани, крани. Якщо у вас виникла складність в підборі запчастин, ви можете проконсультуватися по телефону вказаному в вкладці контакти, написати повідомлення в viber або форму зворотного зв'язку на сайті. Запчастини представлені в каталозі були реалізовані для того, щоб спростити і зрозуміло візуалізувати комплектуючі для конкретної моделі опалювальної техніки.